Tá pravá Skladová

Autor: Natália Jakubcová | 11.4.2013 o 21:08 | (upravené 11.4.2013 o 21:41) Karma článku: 8,69 | Prečítané:  827x

Viem, že veľa škôl má svoje budovy rozmiestnené v rôznych častiach mesta a pravdepodobne na tom nie je nič zvláštne. Takto to má aj tá naša, no jedna budova je naozaj špeciálna. Chudinka totižto znáša najväčšiu kritiku zo strany študentov.

Je pravda, že je naozaj dosť od ruky, MHDčke sa tam veľmi nechce, ísť tam autom je pre tlmiče utrpenie (obrovské výmole, rozumej naozaj mega). Všetci sme tajne dúfali, že raz sa škola z tohto miesta odsťahuje. Avšak po veľkých investíciách do tejto budovy sme sa s týmto snom smutne rozlúčili. A tak všetci stále len nadávujú a budova na ulici Skladovej z toho bude asi aj trochu smutná. No keď človek chce, nájde tam pár veľmi unikátnych záležitostí.


1. Toto je podľa mňa top zo všetkého čarovného na Skladovej. Tieto dvere vedú … hm … nikam? Alebo je to nejaký skrytý teleport, neviditeľná prezliekareň či miesto na odkladanie lístia? Neviem, ale páči sa mi to.

1.JPG


2. Papučky. Ružové. Pre pánov módna čierna. Nie, nechodíme bežne v škole v prezuvkách, no do jednej časti sa dá ísť len v papučiach. A ten smrad po otvorení skriniek na papuče je tiež dosť unikátny.

2.jpg


3. Jemný dotyk prírody. Áno aj to tam máme. Cigaretka pri stromoch, nejaký ten kúsok trávnika a aj zopár kvetov. No radosť.

3.JPG

 

4. Tieto hodiny. Ako prvé mi padli do oka z celej budovy. A doteraz vždy, keď sa na ne pozrem, je mi lepšie na duši.

4.JPG

 

5. Kúsok od hodín sa nachádza aj protiatómový kryt. Vraj je to ono. Je otvorený a občasne využívaný. Pre mňa strašidelné miesto, no so svojim špecifickým kúzlom.

5.jpg

 

6. Toto nazvem napríklad dekorácia. Tieto foto sú len na ilustráciu, človek tu nájde veľa zaujímavých vecí. Kúsok od krytu.

6.jpg

7.JPG

 

7. Na záver trochu romantiky v podobe zátišia so stojanmi na bicykle s ružovou v pozadí ( pre intelektuálov magentová). Viem, že takéto sú aj pri iných budovách, ale tá ružová je proste len jedna.

8.JPG

Nemôžem si pomôcť, miestami sa mi to tam fakt páči.  
Nejedujte sa, N.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Šéf protikorupčného úradu Kovařík: O Ficovom hlase sme viedli polemiky

Policajti pri citlivých kauzách nemôžu zisťovať všetko, musia brať ohľad aj na česť politika, tvrdí Ficov šéf boja proti korupcii.

DOMOV

Prišla učiť angličtinu, takmer pre políciu nedostala víza

Pred cudzineckou políciou ľudia čakajú hodiny, často aj v noci.


Už ste čítali?